Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Magazyn

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1810  autor: lucaskruszyna
 
Możecie mi coś sensownego polecić jeśli chodzi o obsługę magazynu? Z tego co wiem obecnie stawia się na wiele różnych opcji jeśli chodzi między innymi o oprogramowanie. Jeśli coś pod tym kątem możecie podpowiedzieć, polecić to dajcie znać. Może jakiś program, który będzie można zintegrować również ze sprzętem takim jak kolektory danych czy czytniki kodów. Jak coś jesteście w stanie zaproponować to dajcie znać.
 #1873  autor: sochaarek
 
Kompleksową opcją dla magazynów będzie na pewno LoMag (www.lomag.pl). Świetnie funkcjonujące oprogramowanie z dużą ilością opcji więc nawet przy bardzo dużych magazynach będzie się dobrze z tym pracować. Ogólnie fajnie wygląda i na pewno bardzo dobrze to funkcjonuje. Jeśli chodzi o ten program to też obsługa jest bardzo intuicyjna więc tutaj każdy pracownik, który będzie na tym pracował powinien sobie dobrze z tym poradzić.
 #2125  autor: Asiek85
 
Jeśli macie w swojej firmie jakiś duży magazyn w którym na przykład pakujecie paczki, większych gabarytów i posiadacie na stanie maszyny do pakowania to polecam zakupić na zapas akcesoria do pakowania https://izipak24.pl/ które zawsze się przydadzą i zawsze mogą się skończyć. Sami zobaczcie co można dokupić. Polecam
 #3561  autor: wada
 
Zarówno na magazynach jak i we wszystkich firmach przemysłowych, potrzebne wam będzie odpowiednie oprogramowanie. Obecnie ważna jest oszczędność czasu, a takze efektywne zarządzanie zleceniami. Dlatego też oprogramowanie od https://raionsoftware.pl/qms/ spełni wasze oczekiwania.
 #3741  autor: Amber
 
Jeżeli zastanawiasz się jak powinien wyglądać magazyn części rolniczych, to myślę że tutaj https://nedcon.pl/blog/jak-sprawnie-prz ... od-nedcon/ bez wątpienia znajdziesz szereg przydatnych porad i wskazówek w tym zakresie. Warto tam zerknąć, a na pewno nie będziesz rozczarowany informacjami tam zawartymi