Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Magazyn

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1810  autor: lucaskruszyna
 śr lis 10, 2021 10:27 am
Możecie mi coś sensownego polecić jeśli chodzi o obsługę magazynu? Z tego co wiem obecnie stawia się na wiele różnych opcji jeśli chodzi między innymi o oprogramowanie. Jeśli coś pod tym kątem możecie podpowiedzieć, polecić to dajcie znać. Może jakiś program, który będzie można zintegrować również ze sprzętem takim jak kolektory danych czy czytniki kodów. Jak coś jesteście w stanie zaproponować to dajcie znać.
 #1873  autor: sochaarek
 śr gru 01, 2021 10:51 am
Kompleksową opcją dla magazynów będzie na pewno LoMag (www.lomag.pl). Świetnie funkcjonujące oprogramowanie z dużą ilością opcji więc nawet przy bardzo dużych magazynach będzie się dobrze z tym pracować. Ogólnie fajnie wygląda i na pewno bardzo dobrze to funkcjonuje. Jeśli chodzi o ten program to też obsługa jest bardzo intuicyjna więc tutaj każdy pracownik, który będzie na tym pracował powinien sobie dobrze z tym poradzić.
 #2125  autor: Asiek85
 pt sty 14, 2022 9:52 am
Jeśli macie w swojej firmie jakiś duży magazyn w którym na przykład pakujecie paczki, większych gabarytów i posiadacie na stanie maszyny do pakowania to polecam zakupić na zapas akcesoria do pakowania https://izipak24.pl/ które zawsze się przydadzą i zawsze mogą się skończyć. Sami zobaczcie co można dokupić. Polecam