Cześć, szukam dobrego wykończenia na taras. Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby przetrwało cięższą zimę. Jak jeszcze będzie coś estetycznego i łatwego w montażu to tym lepiej.
Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat.