Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Ogród

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2038  by lucaskruszyna
 Wed Dec 29, 2021 2:15 pm
Możecie mi ewentualnie polecić jakąś firmę, ktora zajmuje sie aranżowaniem ogrodów we Wrocławiu i okolicach? Chce stworzyć ładnie wyglądający ogród, który będzie wykonany starannie i w przemyślany sposób. Jak macie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę, który będzie w stanie ewentualnie przygotowac dla mnie projekt ogrodu to dajcie znać kogo będzie można pod tym kątem wybrać.
 #2043  by topka
 Wed Dec 29, 2021 5:10 pm
Mój ogród to oczko w mojej głowie, dlatego tak bardzo dbam o to miejsce. Latem tego roku zdecydowałam się na zakup huśtawki ogrodowej, która chodziła za mną od dłuższego czasu. Postawiłam na ofertę botanic a to dlatego, że cieszy się świetną renomą.
 #2063  by sochaarek
 Thu Dec 30, 2021 9:53 am
Zobacz sobie co mogą Ci zaproponować specjaliści z trawarica. Świetna firma, która robi aranżację ogródów. Zarówno projekt jak i kompleksowe wykonanie łącznie z nawodnieniem więc pod tym kątem to bardzo dobrze wypada, mogę polecić ich oferte jak będziesz się chciał zdecydować na ogród to też warto im to w ręce oddać i potem już tylko czekać na efekty, myślę że ostatecznie będziesz zadowolony.
 #2351  by oszust
 Tue Mar 08, 2022 11:59 am
Ja to ogród mam mały, za to garaż potężny i do końca nie mam pomysłu, jak go ogarnąć. Na pewno potrzebna mi będzie brama wjazdowa do niego i nie mogę sam się zdecydować. ...CIACH [spam!]... ale sam nie wiem... Chętnie poznam Wasze opinie i wasze wskazania.
 #2667  by Jarecka
 Sun Jun 05, 2022 8:36 pm
Ogród jest dla nas najważniejszym miejscem to nasza oaza spokoju , mamy w nim oczko wodne i mnóstwo przepięknych roślin oraz drzewek . Teraz nawet mamy palenisko zakupione na kratki.com wszystko w nim ma urok