Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

• Ogród

• Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2038  autor: lucaskruszyna
 śr gru 29, 2021 2:15 pm
Możecie mi ewentualnie polecić jakąś firmę, ktora zajmuje sie aranżowaniem ogrodów we Wrocławiu i okolicach? Chce stworzyć ładnie wyglądający ogród, który będzie wykonany starannie i w przemyślany sposób. Jak macie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę, który będzie w stanie ewentualnie przygotowac dla mnie projekt ogrodu to dajcie znać kogo będzie można pod tym kątem wybrać.
 #2043  autor: topka
 śr gru 29, 2021 5:10 pm
Mój ogród to oczko w mojej głowie, dlatego tak bardzo dbam o to miejsce. Latem tego roku zdecydowałam się na zakup huśtawki ogrodowej, która chodziła za mną od dłuższego czasu. Postawiłam na ofertę http://botanic.com.pl/ a to dlatego, że cieszy się świetną renomą.
 #2063  autor: sochaarek
 czw gru 30, 2021 9:53 am
Zobacz sobie co mogą Ci zaproponować specjaliści z www.trawarica.pl. Świetna firma, która robi aranżację ogródów. Zarówno projekt jak i kompleksowe wykonanie łącznie z nawodnieniem więc pod tym kątem to bardzo dobrze wypada, mogę polecić ich oferte jak będziesz się chciał zdecydować na ogród to też warto im to w ręce oddać i potem już tylko czekać na efekty, myślę że ostatecznie będziesz zadowolony.
 #2126  autor: MarekSz
 pt sty 14, 2022 10:02 am
W mojej opinii jeżeli zabieracie się za poszukiwania przede wszystkim wysokiej jakości, skuteczności oraz trwałości w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń i sprzętu do ogarnięcia prac w ogrodzie to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez SkladCzesci https://skladczesci.pl/ u których będziecie mogli znaleźć optymalne rozwiązania do przeróżnych modeli i co najważniejsze z zachowaniem terminowości i pomocy ze strony obsługi w dopasowaniu ich pod konkretne potrzeby. Pozdrawiam!
 #2351  autor: oszust
 wt mar 08, 2022 11:59 am
Ja to ogród mam mały, za to garaż potężny i do końca nie mam pomysłu, jak go ogarnąć. Na pewno potrzebna mi będzie brama wjazdowa do niego i nie mogę sam się zdecydować. ...CIACH [spam!]... ale sam nie wiem... Chętnie poznam Wasze opinie i wasze wskazania.