Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Błąd 500 przy dodawaniu i odpowiadaniu na temat??

  • Pytania, wskazówki, pomysły, pomoc, upominienia oraz bany.
Pytania, wskazówki, pomysły, pomoc, upominienia oraz bany.
 #366  by Nika
 
Za każdym razem jak komuś odpisuję lub jak piszę jakikolwiek temat po kliknięciu na "wyślij" posta zamiast zadziałać wyświetla sie pusta strona i error 500 - błącz wewnętrzny serwera.
Co prawda post sie pojawia - i jest na forum ale brak przekierowania gdziekolwiek po postowaniu - very annoying!

Nie wiem czy inni też tak maja - ale ja tak mam od wczoraj?
Co z tym moge zrobić>? Pomocy!!!
 #368  by Admin
 
U mnie działa poprawnie - właśnie dałem nowy temat o spaceX - poszedł pięknie i przekierowało prawidłowo.
W odpowiedzi na ten topik tez poprawnie.

Sprubuj może wyczyścic cache w przeglądarce.
Jak wiesz jak - jest taka opcja w ustawieniach przeglądarki - w razie czego pisz mi na Priv!
 #385  by Derek
 
Błąd występuje w starszych wątkach. Humor, przedstaw sie i muza.
Te które powstały po ostatniej awarii jest wszystko OK.

Proponuje zgłaszac wszystkie wątki gdzie pojawia sie error 500 po wysłaniu odpowiedzi w tym temacie i admina o korekcje.

Będzie :ystar: