Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Jakie treningi wykonujesz w domu?

  • Wydarzenia sportowe. Z kraju i ze świata.
Wydarzenia sportowe. Z kraju i ze świata.
 #1795  by dariolaw
 
Zazwyczaj rozciąganie i pracuje ze skakanką, gumą, rollerem ale jak będę mieć możliwość to wrócę na zajęcia organizowne bo mam wrażenie, że od czasu do czasu powinien jakiś specjalista skontrolować jak wykonujesz dane ćwiczenie
 #5386  by jand22
 
a ja mówiąc szczerze w domu jakoś nie mogę się zmobilizować... kiedyś owszem, teraz nie umiem. za to chodzę regularnie na basen, przynajmniej te 2-3 razy w tygodniu