Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Oświadczyny

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1947  autor: maciejj
 pt gru 17, 2021 8:16 pm
Niebawem czeka mnie to ważne wydarzenie. Macie może jakieś wskazówki odnośnie tego jaki pierścionek wybrać oraz jak się zachowywać by wypaść najlepiej?

Pozdrawiam!
 #1984  autor: Marta87
 śr gru 22, 2021 4:31 pm
Oświadczyny to bardzo ważny moment w naszym związku. Przez długie lata go pielęgnujemy, aż przychodzi ta chwila gdy trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Oczywiście musimy zaufać naszej intuicji w tym wszystkim. Pytanie jakie najczęściej się pojawia to właśnie jaki pierścionek wybrać. Na dzień dzisiejszych mamy nieograniczone możliwości. Musimy go w jakiś sposób dopasować do stylu naszej partnerki. Możemy też podpytać ją w bardziej subtelny sposób czego by oczekiwała. Ogólnie rzecz biorąc to oświadczyny są rozległym tematem, na który powstało wiele poradników - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/oswiadczyny/ Warto rzucić okiem bo każdy wyciągnie z nich przydatne informacje.
 #1985  autor: arek
 śr gru 22, 2021 5:05 pm
Bardzo ciekawe podejście.
 #2122  autor: MarekSz
 pt sty 14, 2022 8:45 am
Szukając pięknej biżuterii ślubnej, czy właśnie pierścionka na zaręczyny to warto sprawdzić ofertę https://www.mennicaskarbowa.pl/Bizuteri ... l-104.html tutaj z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie, więc moim zdaniem jak najbardziej warto tutaj zajrzeć, również zamówienie jest bardzo szybko realizowane. Licząc też na wsparcie obsługi.