Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Meble

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1928  autor: lucaskruszyna
 
Możecie mi ewentualnie polecić jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem kuchni i wiadomo, że to funkcjonuje na wysokim poziomie? Głównie zależy mi tutaj na takiej opcji, żeby mieć meble wykonane pod wymiar pod te moje pomieszczenia, które mam kuchni, więc jeśli ewentualnie coś możecie polecić pod takim kątem to dajcie znać jak to dokładnie wygląda.
 #1936  autor: sochaarek
 
Pomysłów na kuchnię można szukać w firmie Solarz w Krakowie (http://kuchniesolarz.pl/). Bardzo duże doświadczenie po ich stronie i wiele dobrych pomysłów na wykonanie kuchni i mebli kuchennych. Jak będziecie pod tym kątem szukali dla siebie propozycji to uważam, że faktycznie na nich będzie można liczyć. Meble robione na wysokim poziomie, a aranżacje modne, ciekawe, pomysłowe.
 #1972  autor: Asiek85
 
Ja jestem bardzo zadowolona z mebli które kupiłam tutaj - https://dobrasofa.pl/. Mam stąd głównie meble tapicerowane - łóżko w sypialni z tapicerowanym zagłówkiem, no i kanapę. Do tego meble pasujące do wszystkiego. Prezentują się pięknie te meble no i dostawa oraz sama obsługa była całkowicie bez problemu.
 #2448  autor: fabianka88
 
Nawiązując do wpisu dotyczącego wyboru łóżka - to nie samo łóżko jest ważne, a materac. Źle dobrany prowadzi do niewyspania, złego samopoczucia, a co gorsze - problemów z kręgosłupem. Warto więc się porządnie zastanowić nad materacem i dobrze go wybrać. Zanim ja wybrałam materac to mąż myślałam, że zeświksuje, ale w końcu wybór padł na markę Hilding i ich materace wysokoplastyczne. Świetna jakość, naprawdę mega wygoda. Najlepiej potestować kilka i potem wybrać ten, który odpowiada Ci najbardziej :)
 #2523  autor: Jarecka
 
Po przeprowadzce zakupiliśmy nowe materace dzieciom o wym 160/80 i nam do sypialni na materacyk.pl jest tam bardzo duży wybór . Przy moich problemach kręgosłupa szukałam dość długo odpowiedniego materaca dla siebie i znalazłam go właśnie tam :)
 #2524  autor: topka
 
Z własnego doświadczenia, polecam szukać mebli w sklepach internetowych. Mam wrażenie, że wybór jest o wiele większy niż stacjonarnie. Sama ostatnio zamówiłam krzesła do salonu którego idealnie pasują do mojego wnętrza.
 #2566  autor: Major88
 
Dobrej jakości, solidne i nowoczesne meble kupicie w Cieszynie w salonie Meble Janas ...ciach...
 #2668  autor: Jarecka
 
ja mam meble z targu a materac zakuiłam na materacyk.pl potrzebowaliśmy oprócz do naszej sypialni materac to jeszcze do syna a on ma łózko o wym 160/80
 #2715  autor: talmi
 
Meble składaliśmy z mężem samodzielnie ;) Wiadomo, ze wymaga to pewnego przygotowania ale cena mebli dzięki temu była o wiele niższa niż w sytuacji w której musielibyśmy meble kupić w sklepie czy u stolarza (gdzie ceny bywają bardzo wysokie).

Akcesoria meblowe obecnie mozna bez problemu zamówić w sieci.