Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Skup

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1778  autor: sochaarek
 
Możecie polecić jakiś skup w Zachodniopomorskim, gdzie będzie można sprzedać auto? Mam do sprzedania samochód, który nie jest w zbyt dobrym stanie, mocno przejeżdżony, lakier też ma swoje za sobą więc szukanie kupca na własną rękę może się okazać dość trudne więc ewentualnie jak macie jakiś skup, gdzie nie będą robili problemów to dajce znać.
 #1789  autor: lucaskruszyna
 
Ja sprzedałem auto do skupu www.autoskup-szczecin.com i jestem bardzo zadowolony z ich obsługi. Zapłacili gotówką, profesjonalne podejście do klienta, nie robili żadnych problemów więc to jak dla mnie też dość istotne, ponieważ dzięki temu nawet jak auto nie znajduje się w idealnym stanie to i tak będzie można do nich samochód sprzedać i zaproponują sensowną stawkę za takiego auto.
 #1942  autor: Wally
 
Cześć wszystkim,

Ja osobiście Wam polecę wynajem samochodu zanim kupicie już na dobre. Ja skorzystałam z usług wynajem samochodów Warszawa. Wraz z rodziną wynajęliśmy większe auto na tydzień i jest to super rozwiązanie dla takich osób / rodzin jak my ponieważ nie mamy auta, a taka opcja spełnia nasze oczekiwania jeśli chodzi o koszta i jakość. - zanim sie zdecydujemy na kupno to mamy zawsze plan B
Pozdrawiam ;)))

wiem ze jest wiele polecajek, ale uwierzcie ze moja jest serio dobra
 #3913  autor: Amber
 
W wolnym czasie odwiedź ten skup samochodów: https://mmauto.info/skup-samochodow-wieruszow/. Moim skromnym zdaniem mają naprawdę dobre ceny. Ponadto są punktualni i przede wszystkim rzetelni. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.