Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Budowa domu

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1228  autor: Weolremia
 czw sty 21, 2021 12:20 pm
Hej, w tym roku buduję piętro mojego domu. Szukam obecnie rusztowania, które ułatwi budowę piętra domu. Jaki rodzaj rusztowania najlepiej się sprawdzi w dwupiętrowym domku?
 #1365  autor: oszust
 czw mar 25, 2021 6:46 pm
Przed nami także jest adaptacja projektu i zastanawiam się, jak to wszystko będzie wyglądało. Zależy mi na tym, żeby wszystko miało ręce i nogi, ale i żeby nasz dom był NASZYM domem. Czekam na ten czas z niecierpliwością. A tu pogoda nie chce się poprawić, ja nie wiem. Mam nadzieję, że w końcu jakoś to wszystko ruszy jednak.
 #1574  autor: biznesowy79
 sob lip 24, 2021 3:48 pm
Ja bym w budowę nie inwestował. Zobacz sobie przykładowo domy na sprzedaż w Wilanowie. Świetna okolica, piękne osiedle domków, podwórko, blisko do miasta. No i przede wszystkim gotowe do zamieszkania, nie trzeba się przejmować planami budowy i wszystkim, co z tym związane.
 #1607  autor: Bogusław207
 wt sie 03, 2021 6:21 pm
Ja co prawda dom już mam, ale czeka mnie ciężka przeprawa przez jego wykańczanie. Zanim jednak do tego przejdę muszę jeszcze podjąć decyzję dotyczącą ocieplenia. Chyba najbardziej w tej kwestii interesuje mnie wdmuchiwana celuloza. W Zielonej Górze takie usługi oferuje m.in. Smart Budownictwo. Poczytałem trochę opinii i chyba warto nawiązać z nimi współpracę.
 #2047  autor: topka
 śr gru 29, 2021 5:15 pm
Budowę domu nalezy rozpocząć od wyboru projektu, który spełni wasze oczekiwania. Jeśli nadal nie macie nic na oku, to koniecznie zaponajcie się z ofertą: Projekty z wizją. Moim zdaniem, nigdzie indziej nie znajdziecie tak funkcjonalnych projektów.
 #2099  autor: oszust
 pt sty 07, 2022 11:50 am
No dobrze, już tam o czymś pisałem, a teraz powiedzcie czy robiliście ocieplanie budynków cennik jaki mieliście? Możecie zdradzić? Sam się troszkę waham w tym wszystkim dowiadywać, bo wiecie, jak to jest. Świat mimo wszystko idzie do przodu, ale człowiek wciąż nie wie, na czym stoi, jak się zmienia inflacja, ceny..