Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Prezent dla kobiety

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1131  autor: biznesowy79
 ndz gru 06, 2020 11:45 pm
Tak jak w temacie szukam idealnego prezentu pod choinkę dla żony. Uwielbia różnego rodzaju biżuterię, dlatego pomyślałem o bransoletce pandora , wydają się fajnym sposobem na wyrażenie siebie, dzięki możliwości komponowania z zawieszek i koralików wyglądu takiej bransoletki. Co o tym myślicie?
 #1164  autor: zenek45
 ndz gru 20, 2020 4:56 pm
Myślę, że taka bransoletka to w porządku pomysł, żona pewnie się ucieszy. Jednak ja bym wybierał spośród innych rzeczy także, np. wśród kosmetyków. Np. peelingi, kremy do ciała, takie jak tutaj https://www.ezebra.pl/pl/producers/cloc ... 1306.html są bardzo dobrym prezentem pod choinkę, czy na jakąś inną okazję. Podobno peeling enzymatyczny cieszy się teraz dużym powodzeniem, bo nie podrażnia skóry która jest delikatna. Wiem, bo żona ma AZS i ciężko jej się dobiera jakiekolwiek kosmetyki ze względu na wrażliwość skóry na przeróżne substancje. Też płyny czy kremy relaksujące są na pewno dobrym upominkiem, żeby pokazać drugiej osobie, żeby zadbała też o siebie, a nie troszczyła się o wszystkich na około i także odpoczęła. To też będzie na pewno miłe da drugiej osoby. Sam osobiście chciałbym dostać prezent dzięki któremu odpocznę i będę mógł wracać wieczorem do domu i się zrelaksować. Chyba też tak powinno się dobierać prezenty, trochę się zastanowić czy będąc na miejscu danej osoby chciałoby się coś takiego dostać.
 #1988  autor: Asiek85
 czw gru 23, 2021 8:02 pm
Ostatnio kupiłam vouger mojej siostrze na zabiegi kosmetyczne studio urody poznań https://orispa.pl/ . Jest tam wiele masaży do wyboru której się na pewno spodobają. Może się z nią przejdę
 #2023  autor: Major88
 wt gru 28, 2021 9:56 pm
Zawsze można kupić dobre kosmetyki z Bielendy. Marka super, a i wybór ogromny. Moja żona uwielbia ich linie Eco Nature i takowe sobie zażyczyła
 #2127  autor: todi
 pt sty 14, 2022 10:14 am
Uważam, że ciekawym prezentem może być kurs o tematyce szachy zasady. Warto grać w szachy. To nie tylko świetna rozrywka, ale także sposób na trening umysłu i wyobraźni.