Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Gdzie kupić dobrej jakości wędliny ?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1111  autor: Maciuszek87
 
Jak wygląda kwestia zdrowia wędlin teraz i gdzie kupujecie, a może w ogóle ograniczacie mięso w diecie? Bardzo mi zależy na odpowiedziach osób, które miały do czynienia z wędlinami premium, również na poziomie może biznesowym nawet, gdzieś wprowadzają do własnej oferty. Interesuje mnie bardzo ten rynek. Uważam w Polsce nie do końca zagospodarowany. Dziękuję z góry za sensowne odpowiedzi. Pozdrawiam :)
 #1120  autor: kosekk77
 
Masz tutaj producenta wędlin premium https://pieczoneiwedzone.pl/ i to nie jest premium zmyślone, że sobie ktoś tak postanowił i ma być. Nic z tych rzeczy. Mięso pierwsza klasa i nawet w hotelach podawane, najlepszych restauracjach w Polsce. Znika w takich mięsach ryzyko alergiczne, zero glutenu. Pełna kontrola jakości, unikalny proces wędzenia, zgodność z normami UE. Można o tym spokojnie doczytać. Zawsze biorę mięso bezpieczne dla całej rodziny. Akurat kilka alergii jest, więc nie ma sensu ryzykować.
 #1225  autor: Fijal14
 
W takim sklepie jak Podlaska Chata możesz w sieci kupować bez obaw. Mają produkty na bardzo dobrym poziomie, jednocześnie wydaje mi się, że jeśli chodzi o smak warto po nie sięgnąć, po przynajmniej w stosunku do tych sklepów mięsnych, które ja mam u siebie ta oferta wypada naprawdę pozytywnie. Cenowo nie odstają, a smak produktów jest wyjątkowy.
 #2554  autor: AlexanderHarris1988
 
Jeśli mieszkasz w mieście, to zainteresuj się sklepami osiedlowymi. Tam mają świeże i lepsze wędliny niż w jakimkolwiek markecie. Najlepiej takie małe sklepiki lub małe sieciówki które tylko się zajmują mięsem i wędlinami. Nie dość, że lepsze, to i potrafi być taniej!
 #4473  autor: meso
 
obecnie jest to wszędzie ciężki temat ale wydaje mi się, ze w mniejszych miastach można znaleźć jakieś targowiska, natomiast w większych już zdecydowanie trudniej
 #4606  autor: MarcinP86
 
Albo poszukać stacjonarnie albo jeśli masz oczywiście możliwości zrobić po prostu samemu takie wędliny. Fakt jest z tym mnóstwo roboty jak robisz np. na większą ilość, ale przynajmniej wiesz co jesz.