Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Dobra agencja eventowa

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1066  by Maciuszek87
 Tue Nov 10, 2020 9:53 am
Chcemy dla pracowników, może niektórych klientów zorganizować jakieś integracyjne wydarzenie, może jakieś fajne przyjęcie połączone wcześniej ze sportową aktywnością. Tylko tak naprawdę samemu raczej nie jesteśmy w stanie się tym zająć i przydałby się nam ktoś kto będzie w stanie to jakoś zorganizować, da jakieś ciekawe pomysły jaką formę może mieć taka impreza.
 #1095  by kosekk77
 Tue Nov 24, 2020 7:04 am
Po moich doświadczeniach z organizacją różnych firmowych imprez powiem szczerze, że samemu trudno będzie coś zorganizować, bo jednak człowiek nie ma takiego doświadczeni, ani kontaktów, żeby taką imprezę sobie zorganizować. Dlatego tak jak my od jakiegoś czasu korzystamy z oferty Agencji Power (www.agencjapower.pl) i faktycznie to się okazuje najlepszą opcją, bo każda impreza teraz przez n ich zaplanowana od A do Z, przemyślana, dodatkowo mają też swoje sprawdzone miejsca gdzie taką imprezę zaplanować i zorganizować.
 #1310  by marica
 Wed Feb 24, 2021 10:56 am
Owszem, jak nie ma się pomysłów na imprezę, ani czasu na jej organizację zawsze można postawić na takich specjalistów. W końcu oni zadbają praktycznie o wszystko, nawet dostarczą na życzenie dekoracje, typu balony z helem . Zresztą to wszystko zależy od danej agencji.
 #2062  by topka
 Thu Dec 30, 2021 9:51 am
Owszem, możecie skorzystać z pomocy takiej agencji. Jednakże, znacznie taniej wyjdzie was organizacja na własną rękę. I tutaj szczerze mogę wam polecić https://www.ranchopodbocianem.pl pod Warszawą. Mają spore doświadczenie w organizowaniu imprez firmowych.
 #2131  by MarekSz
 Fri Jan 14, 2022 4:31 pm
A co w takim razie powiecie na markę CocoWick https://cocowick.pl/ u których będziecie mogli liczyć zarówno na jakość, świeżość i jednocześnie różnorodność propozycji zarówno jeśli chodzi wyjątkowe świece zapachowe. My na przykład sobie teraz wieczorami odpalamy wersję "Harmonia" która łączy jaśmin wraz z drzewem sandałowym. Natomiast też kompozycji świątecznych nie brakowało!