Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Czy robicie zakupy on-line

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #968  autor: daniel36Wilk12
 wt cze 16, 2020 11:39 am
Przez ten cały koronowirus niestety moje dolegliwości bólowe nasiliły się. Nie miałem odpowiedniej rehabilitacji. Jednak w sieci nalazłem bardzo fajny sklep ze sprzętem nie tylko do rehabilitacji ale również do masażu. Ceny naprawdę są bardzo atrakcyjne. Dostawa również bardzo szybka. A wy co sądzicie o zmawianiu produktów przez sklep internetowy. Jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie.
 #1001  autor: marica
 sob sie 15, 2020 8:31 pm
Nie tylko kupujemy w internecie, ale też i korzystamy z różnych usług. Przykładowo ja prowadzę salon kosmetyczny i znalazłam firmę , która oferuje laser diodowy wynajem. Jest to dla mnie bardzo opłacalna oferta. Nie muszę aktualnie wydawać większej ilości pieniędzy na zakup takiego sprzętu.
 #2341  autor: runner28
 czw mar 03, 2022 8:18 am
Ja już przed pandemią bardzo dużą cześć zakupów robiłam online. Zdarzało mi się kupować naprawdę różne rzeczy przez internet. Ostatnio zamawiałam na przykład zestawy kolędowy. Ciach... bez linków w postach. - Regulamin.
 #3770  autor: Amber
 pt lis 25, 2022 12:38 am
Przyznam szczerze, że Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś ciekawe po zabawki dla moich dzieciaków w dobrych cenach. Znajomy doradził mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie propozycje na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/624-klocki-plastikow ... ale-klocki i muszę przyznać, że asortyment mają naprawdę bardzo rozbudowany. Dajcie znać, czy wie kiedykolwiek tam coś kupowaliście.