Cześć, mam niestety problem odpadających płytek na tarasie i chcę teraz zedrzeć starą warstwę i wstawić coś sensowniejszego. Może robiliście coś u siebie ciekawego i macie pomysły, w jaki sposób podejść do takiego tematu?
Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat.