Page 1 of 1

Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu

PostPosted:Tue Jun 23, 2026 10:39 pm
by lumix_303
Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu i powoli to się robi przerażające. Do tego nikt za bardzo do mnie nie podchodzi, nie mam zalotników, a już zaczynam poważnie myśleć o założeniu rodziny. Może przechodziłyście już przez coś podobnego?