Strona 1 z 1

Wybór odpowiedniej diety

Post:pt paź 19, 2018 5:00 pm
autor: karo32
Cześć wszystkim, mam takie pytanie. Słodyczy co raz więcej w moim domu, waga idzie w górę, a ciężko zdecydować się na dietę. Została mi polecona dieta oxy, ale widziałam już różne informacje na jej temat. Ktoś może korzystał, podzieli się opinią? Jakby ktoś nie wiedział co to za dieta: http://terapiapedagogiczna.pl/poznaj-swietna-diete-oxy/

Re: Wybór odpowiedniej diety

Post:czw paź 25, 2018 12:32 am
autor: Mewa
W zapodanym przez Ciebie linku pisze:
Napój ten pity regularnie ma usuwać toksyny i czyścić drogi moczowe, czyli neutralizować skutki uboczne diety białkowej.
To znaczy że nie ma przekonania czy usuwa czy nie.
Równie dobrze mogli napisać że regularne picie roztworu octu jabłkowego w wodzie ma usuwać stres.
Z dowodami widze marnie - nie jestem przekonana.

Re: Wybór odpowiedniej diety

Post:pn mar 23, 2020 7:15 pm
autor: marica
Na pewno nie ma co za dużo eksperymentować z jakimiś nieznanymi dietami, bo można w ten sposób tylko sobie krzywdę zrobić. Jak coś warto postawić na dietę pudełkową, przykładowo firmy https://afterfit-catering.pl/ .Taka dieta ma sens, ponieważ jest wartościowa, pożywna i całkowicie bezpieczne, zdrowa.

Re: Wybór odpowiedniej diety

Post:wt paź 20, 2020 11:12 am
autor: karo32
hej,hej z dietą trzeba uważać ;) lepiej ograniczyć niezdrową żywność niż np. z dnia na dzień przejść na dietę sokową czy jakąś inną… moja przyjaciółka tak zrobiła i miała ogromne problemy z żołądkiem, dobrze, że pewnego dnia namówiłam ją na usg jamy brzusznej które sprawnie jej wykonano przychodni Mulitmed w Warszawie https://multimed.pl/ polecam i wam, świetni lekarze, wysokiej jakości sprzęt, nowocześnie i bezpiecznie (nawet w czasach pandemii)

Re: Wybór odpowiedniej diety

Post:pn wrz 13, 2021 1:53 pm
autor: wodna12
Potwierdzam, że najlepiej jest ogólnie poprawić to co jemy, korzystając ze zdrowej żywności i gotując samemu w domu lub zamawiając dietę pudełkową z odpowiednimi składnikami. Polecam zajrzeć na stronę https://b2b.stewiarnia.pl/pl - to hurtownia zdrowej żywności. Można się zainspirować na przykład zmieniając słodycze na ich zdrowsze wersje. Szczególnie jak ktoś prowadzi sklep - teraz trendy na eko, bio i bez cukru są tak silne że z pewnością opłaci się urozmaicenie asortymentu o te właśnie produkty. :hihhi:

Re: Wybór odpowiedniej diety

Post:czw lis 25, 2021 11:37 am
autor: mariczka
Cześć, czy macie jakieś przepisy, książki jak samemu sobie gotować wartościowe pudełka do pracy?

Re: Wybór odpowiedniej diety

Post:wt lis 30, 2021 5:00 am
autor: Ronda
Na pewno jeżeli chcemy schudnąć, podstawą powinna być tutaj właściwa dieta. Możemy postawić np. na catering dietetyczny z https://eatfitcatering.pl/catering-dietetyczny/mielec/ . Jeżeli dodamy do niego aktywność fizyczną na fajne efekty nie trzeba będzie długo czekać:).