Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Pomysl na biznes

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #748  autor: robert
 
Wlasnie, jaki? Nie mam do tego glowy...
 #752  autor: kimmel
 
Wszystko zalezy od tego jakie pieniadze jestes w stanie zainwestowac oraz czy wierzysz w sukces calego przedsiewziecia. Z kazdym dniem rosnie zapotrzebowanie na uslugi specjalistyczne natomiast z tego co mowia raporty to jest dosc malo firm jakie moga sprostac potrzebom. Moze to bedzie dla Ciebie dobry kierunek. Potrzebny bedzie oczywiscie czas by zdobyc potrzebne doswiadczenie .. bo nie wiem czy sie orientujesz ale tam czesto potrzeba maszyn do zadan ciezkich. Mam tutaj na mysli podnosniki koszowe oraz podesty wszelkiego rodzaju. Na szczescie nie trzeba ich kupowac za wlasne pieniadze bo jest mozliwosci wynajmu.
...ciach.. zobacz ogłoszenie!
 #1002  autor: marica
 
Natomiast ja doszłam do wniosku, że postawię na punkt gastronomicznym. Lokal nawet już teraz miałabym, jedynie muszę się rozglądnąć za wyposażeniem, sprzętami etc. Tutaj https://liron-polska.pl/k/maszyny-do-lo ... ykanskich/ widziałam, że jest dostępna dobra maszyna do lodów świderków. Chyba właśnie taką zakupię.
 #1006  autor: Weolremia
 
Ostatnimi czasy dobrym pomysłem na biznes były stojaki na dozowniki na płyn do dezynfekcji. Podobnie jak i maseczki, na które przez pewien czas był wielki boom w wielu sklepach.
 #1026  autor: Philla
 
Od dawna marzyłeś o założeniu własnej firmy, ale nie masz na to dość pieniędzy? https://jkr.co/about pomoże ci w finansowaniu.Firma inwestorów, która od wielu lat pomaga przedsiębiorcom na całym świecie w realizacji ich marzeń.Firma, która nie tylko pomaga w inwestycjach, ale także pomaga działać na rynku międzynarodowym.
 #1027  autor: Weolremia
 
Mając pomysł na biznes powinno się też mieć plan rozwoju firmy na najbliższe kilka lat. Jest wiele rzeczy, które należy brać pod uwagę, ale niektóre jak np. własna powierzchnia biurowa czy odpowiednie oprogramowanie ERP/ są konieczne do rozwoju firmy w przyszłości
 #1142  autor: biznesowy79
 
Moim zdaniem fajnym pomysłem na biznes jest rolnictwo. Jednak należy pamiętać, że dobre wyposażenie to podstawa sukcesu, dlatego wszystkim, którzy zamierzają w to iść polecam sklep https://www.dojczfar.pl/technika-lesna , w którym znajdziecie wszystko czego trzeba w gospodarstwie.
 #1163  autor: zenek45
 
Pomysł na biznes, to tylko jedna strona medalu, jak to się mówi. Skłonność do ryzyka, to także ważne pojęcie, a jakby wciąż przez wiele osób pomijane. Tak przynajmniej wynika z moich własnych obserwacji. Dlatego najpierw rekomendowałbym ci trochę poczytać na ten temat. Myślę, że te informacje okażą się dla ciebie pomocne. Zerknij sobie w wolnej chwili na https://www.casfera.pl/sklonnosc-manage ... h-decyzji/ ten wartościowy materiał w internecie. Mam nadzieję, że rozjaśni ci rozpoczęty przeze mnie temat.