Dzień Dziecka - PIKNIK polskiej szkoły im. Mikołaja Reja w Chicago.
PostPosted:Wed Jun 06, 2018 12:12 am
Było fajnie - masa fajowych motorów sie pokazała.
Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat.
https://forum-nkt.com/