Page 1 of 1
Macie może jakąś sprawdzoną stronę z biżuterią
PostPosted:Tue Jun 25, 2024 12:24 pm
by Totyaka
Macie może jakąś sprawdzoną stronę z biżuterią z platyny, złota? Zależy mi najbardziej na dużym wyborze pierścionków i obrączek. Gdzie polecacie szukać, oprócz popularnych sklepów?
Re: Macie może jakąś sprawdzoną stronę z biżuterią
PostPosted:Wed Jun 26, 2024 9:42 am
by Mesasu
Przepiękne, ręcznie wykonane wzory, które są naprawdę wyjątkowe masz na w sklepie
https://www.sklepjubilerski.com/p/obrac ... klasyczne/ Znajdziesz tam coś, co na pewno zrobi wrażenie i będzie jedyne w swoim rodzaju.
Re: Macie może jakąś sprawdzoną stronę z biżuterią
PostPosted:Wed Jun 26, 2024 5:45 pm
by meso
najlepiej szukać w małych jubilerskich sklepach - nie zwracaj uwagi na sieciówki bo one są zwykle mocno przereklamowane i ceny też mają bardzo przesadzone. lepiej wybrać się do małych miejsc, gdzie jakość będzie z pewnością dużo lepsza a cena korzystniejsza
Re: Macie może jakąś sprawdzoną stronę z biżuterią
PostPosted:Thu Jul 11, 2024 9:30 am
by Sanyub
Jak chcesz mieć coś jedyne w swoim rodzaju, to zobacz na
https://lisiewski.com/diamenty Oprócz całej oferty, która jest bajeczna i niepowtarzalna, możesz samodzielnie zaprojektować swoją biżuterię. Nie sądzisz, że to chyba najlepsza opcja dla wymagających?