Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • CHICAGO - Królowa Parady 3 Maja: moja polskość mnie wyróżnia.

  • Wydarzenia, informacje itp. dotyczące polonii zamieszkałej w Stanach Zjednoczonych.
Wydarzenia, informacje itp. dotyczące polonii zamieszkałej w Stanach Zjednoczonych.
 #451  autor: NKT-INFO
 
Obrazek

O wielkich marzeniach małej dziewczynki, pracy i odpowiedzialności towarzyszącej tytułowi oraz korzyściach ze znajomości języka polskiego – z Julią Szumny, Królową Parady 3 Maja, rozmawia Grzegorz Dziedzic.


Grzegorz Dziedzic: Kim jest Julia Szumny, Królowa tegorocznej Parady 3 Maja?

Julia Szumny: Akurat dzisiaj (18 kwietnia – red.) skończyłam 21 lat. Jestem studentką trzeciego roku reklamy, komunikacji i public relations na Uniwersytecie Illinois w Urbana-Champaign. Po studiach chcę zajmować się społeczną odpowiedzialnością biznesu. Uwielbiam pracować społecznie, jestem skarbnikiem i wiceprezesem w studenckim polskim klubie „Zagłoba”. Bardzo lubię się uczyć, a w wolnym czasie uprawiam sport – chodzę na siłownię, ćwiczę kickboxing, w zimie jeżdżę na snowboardzie. Lubię teatr i aktorstwo, dwa lata temu wystąpiłam w jednym odcinku serialu „Miasto marzeń”. Lubię też gotować i piec.

WIĘCEJ TU:
http://dziennikzwiazkowy.com/polonia/krolowa-parady-3-maja-moja-polskosc-mnie-wyroznia/