Page 1 of 1

Wesołych Świąt Wielkanocnych od ekipy Forum NKT!

PostPosted:Sun Apr 16, 2017 2:50 pm
by Admin
Smacznego jajka - mokrego śmingusa i oczywiście weselmy sie dobra nowiną!
Jezus Zmartwychwstał!!
W imeniu ekipy forum "Na Każdy Temat" - życzy państwu Administracja NKT!

Image

:uppppa: