Page 1 of 1

Błąd 500 przy dodawaniu i odpowiadaniu na temat??

PostPosted:Thu Feb 23, 2017 11:00 pm
by Nika
Za każdym razem jak komuś odpisuję lub jak piszę jakikolwiek temat po kliknięciu na "wyślij" posta zamiast zadziałać wyświetla sie pusta strona i error 500 - błącz wewnętrzny serwera.
Co prawda post sie pojawia - i jest na forum ale brak przekierowania gdziekolwiek po postowaniu - very annoying!

Nie wiem czy inni też tak maja - ale ja tak mam od wczoraj?
Co z tym moge zrobić>? Pomocy!!!

Re: Błąd 500 przy dodawaniu i odpowiadaniu na temat??

PostPosted:Thu Feb 23, 2017 11:07 pm
by Admin
U mnie działa poprawnie - właśnie dałem nowy temat o spaceX - poszedł pięknie i przekierowało prawidłowo.
W odpowiedzi na ten topik tez poprawnie.

Sprubuj może wyczyścic cache w przeglądarce.
Jak wiesz jak - jest taka opcja w ustawieniach przeglądarki - w razie czego pisz mi na Priv!

Re: Błąd 500 przy dodawaniu i odpowiadaniu na temat??

PostPosted:Wed Mar 01, 2017 6:40 pm
by Piotr
U mnie jednak nie - jak dałem posta w dziale "Humor" - napisało mi że wystąpił błąd . Post jednak przeszedł.
Cos jest jednak nie teges!!!!

Re: Błąd 500 przy dodawaniu i odpowiadaniu na temat??

PostPosted:Wed Mar 01, 2017 6:41 pm
by Admin
U mnie wszystko śmiga.

Ale ok - może zaloguję sie w pracy - byc może muszę byc na innym kompie???
Dam znac /.....

Re: Błąd 500 przy dodawaniu i odpowiadaniu na temat??

PostPosted:Sun Mar 05, 2017 2:30 am
by Derek
Błąd występuje w starszych wątkach. Humor, przedstaw sie i muza.
Te które powstały po ostatniej awarii jest wszystko OK.

Proponuje zgłaszac wszystkie wątki gdzie pojawia sie error 500 po wysłaniu odpowiedzi w tym temacie i admina o korekcje.

Będzie :ystar: