Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Jak odzyskac pieniądze od dłużnika

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #5240  autor: jagina
 
Witajcie. Mam problem z jednym klientem, ktory zalega mi z płatnością za fakturę. Na dość dużą kwotę. Co powinnam robić? Jak odzyskać pieniądze?
 #5242  autor: talmi
 
Jeśli klient ma trudności finansowe, możesz rozważyć negocjacje w celu znalezienia rozwiązania korzystnego dla obu stron. Możesz zaproponować spłatę zadłużenia w ratach lub zaoferować pewne ustępstwa, które pozwolą klientowi na uregulowanie płatności w dogodnym dla niego tempie. Jeśli jednak jest niechętny możesz skontaktować się z firmą windykacyjną: https://subra.pl/windykacja/ Na stronie znajdziesz namiar na doświadczoną windykację.
 #5355  autor: topka
 
W takim przypadku to tylko i wyłącznie windykacja wchodzi w grę. Jest to nic innego, jak proces dochodzenia przez wierzyciela do odzyskania swojego długu. Taki wierzyciel może samodzielnie podjąć się odzyskania pieniędzy bądź zlecić takie działanie zewnętrznej firmie windykacyjnej - i tę opcję wam polecam. Zapoznajcie się z ofertą aforti collections - jestem pewna, że sprostają waszym oczekiwaniom
 #5642  autor: hertoz
 
Z tego co wiem, to warto rozważyć usługi prawno-finansowe AFORTI Collections. Wydaje mi się, że mogą pomóc w utrzymaniu odpowiedniej płynności finansowej i skutecznym odzyskiwaniu należności. Więcej o ich usługach można poczytać online.