Page 1 of 1

Coca-Cola -> omijać z daleka!

PostPosted:Mon Apr 24, 2023 2:40 pm
by Soli
Znana nam dobrze firma coca-cola i ich nowoczesne opakowanie produktu mówi samo za siebie!


Rasizm na całego.

Re: Coca-Cola -> omijać z daleka!

PostPosted:Mon Oct 23, 2023 4:22 pm
by polid
swego czasu głupio się przyznać ale mój ulubiony napój, na szczęście teraz już nie - woda to woda i zdrowa i smaczna :) a do tego takie kampanie i slogany to już w ogóle słaba sprawa