Stosujecie peptydy ?
Post:pt sie 26, 2022 7:39 am
autor: Czarny
Hej, jest tutaj ktoś kto stosuje peptydy w ramach swojego treningu, żeby podnosić efekty i regenerację? Jeśli tak to może podzieli się swoją opinią na ten temat, na ile można na to liczyć, jakie efekty będzie można faktycznie wypracować. Jak jestescie w stanie coś pod takim kątem podpowiedzieć to dajcie znać jak to dokładnie wygląda.
Re: Stosujecie peptydy ?
Post:pt wrz 02, 2022 6:41 am
autor: Zodiak
Nie brak ogólnie tych środków, które w sieci są dostępne jak
https://peptides.net.pl/pt-141 Co do działania to indywidualna kwestia, każdy musi tak naprawdę sam zobaczyć reakcję swojego organizmu nim na konkretny produkt się zdecyduje.
Re: Stosujecie peptydy ?
Post:pt gru 15, 2023 10:55 am
autor: flyght
Wśród tych, które możesz wybierać pod regenerację po treningu pewnie będzie rHGH -
https://peptides.net.pl/rhgh. Stosunkowo silny peptyd, natomiast przy redukcji się dobrze sprawdza, przynosi pozytywne efekty i będzie można po niego sięgać. Łatwiej także będzie wyglądać regeneracja po treningu.