Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Męskie siwe włosy, jaki preparat wybrać?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2587  by SebastianOs
 Tue May 10, 2022 6:33 am
No to jak już chcesz skutecznie poradzić sobie z siwizną to jak najbardziej mogę polecić preparat, który mi w tym zakresie bardzo pomógł czyli GR-7 przyniósł zadowalające efekty, bo włosy w końcu odzyskały blask i swoją czerń której tak mi brakowało. Po tygodniu już zmiany są znaczące, a z kolejnymi dniami się to poprawia bo skutecznie docierają do cebulek włosów pobudzając je do produkcji melaniny.
 #2608  by Sygieł
 Wed May 18, 2022 7:52 am
Ja sprawdziłem już chyba wszystkie rozwiązania jednak nic nie przyniosło tak zadowalających efektów jak preparat GR-7 bo dzięki nim włosy w końcu odzyskały blask i swoją czerń której tak mi brakowało. Skład naturalny, bez jakichś farb itd. także śmiało mogę stwierdzić, że był to dobry wybór. Pozdrawiam serdecznie!
 #2625  by Jonnek44
 Tue May 24, 2022 6:23 am
Borykałem się niestety z podobnym problemem i wiem doskonale jakie to uczcie. Jednak dzięki temu preparatowi GR-7 udało mi się ten problem zażegnać. Koniecznie sprawdź sobie ten preparat, moim zdaniem na pewno Ci pomoże ;) Z siwymi włosami z taką pomocą można się jak najbardziej uporać, tylko trzeba chcieć :)