Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Regeneracja po treningu

  • Wydarzenia sportowe. Z kraju i ze świata.
Wydarzenia sportowe. Z kraju i ze świata.
 #2508  autor: Maciuszek87
 
Stosowaliście kiedyś peptydy jaki sposób na regenerację po treningu? Jeśli ktoś tutaj ma jakieś doświadczenia z takimi środkami i może podzielić się swoją opinią to dawajcie znać. Jednocześnie jakie produkty ogólnie warto pod tym kątem wybierać.
 #2533  autor: Fijal14
 
Zobacz sobie może jak to wygląda jeśli chodzi o Adipotiode https://peptides.net.pl/adipotide Miałem okazje się na ten produkt przestawić i jestem zadowolony z efektów przy redukcji. Pod tym kątem faktycznie to bardzo dobrze wypada. Świetny peptyd, dodatkowo w dobrej cenie oferowany więc to dodatkowy plus dla nich.
 #2546  autor: Yaro
 
Osobiście nigdy nie stosowałem, ale czytałem że dużo osób sobie chwali. Ponoć bardzo popularne są zwłaszcza wśród kulturystów. Ci, którzy przyjmują peptydy, chwalą się szybszą regeneracją po treningach, lepiej śpią i nie cierpią z powodu przetrenowania.
 #3136  autor: John Doe
 
Ja bym nie brał peptydów, nie jestem przekonany co do tego. Wydaje mi się, że mogą być bardziej szkodliwe, niż wiemy... :confused:
 #5387  autor: wakor
 
ja też jestem zdania, że jednak najlepszą formą regeneracji jest dobry odpoczynek, sen, leniuchowanie przez krótki czas aby organizm mógł się odprężyć. nie ma co brać jakichś dziwnych dodatków