Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • arażacja kuchni

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #156  autor: pilecki
 
Hej! co sądzicie o fototapetach w kuchni ? Bo moim zdaniem to jest całkiem fajna opcja w tym sklepie fototapetka.eu jest całkiem fajna oferta i tak myślę czy nic tam nie kupić i nie pójść tą drogą jeżeli chodzi o aranżację mojej kuchni.
 #468  autor: corkakapitana
 
pozwolę sobie na odkopanie tematu, bo trafiłam ostatnio na ciekawy sklep z tapetami, tapetuj.pl ma w ofercie m.in. ciekawe tapety z włókna szklanego, które to świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach
 #469  autor: Derek
 
A może ktoś ma jakies konkretne zdjęcia jak to wygląda w realu w kuchni po instalacji?
 #473  autor: beatka
 
Nie ma to jak meble na wymiar. Glazura i terakota w odpowiednim kolorze do ścian Dodatki tworzą dodatkowy klimat i czego więcej trzeba.
 #487  autor: KRS
 
Obrazek

Ta jest ładna.
 #527  autor: corkakapitana
 
A teraz będę polować na wydruk na szkle, do kuchni będzie jak znalazł, tylko jeszcze motywu nie ogarnęłam jaki by mi do końca pasował. Ale to jeszcze przyjdzie na to czas.
 #550  autor: ilirus
 
A mnie się podoba kamień dekoracyjny w kuchni. Nadaje klimatu pomieszczeniu i pasuje zarówno do małych jak i dużych powierzchni. Moja siostra założyła u siebie w łazience i też prezentuje się nieziemsko.

Obrazek
 #553  autor: no-men-o-men
 
Mnie bardzo podobają się w wydruki na szkle w kuchni - podpatrzyłem takie u sąsiada. :) Obowiązkowym elementem wystroju są też meble na wymiar.
 #554  autor: Derek
 
Te np. mi sie nawet podobaja jeśli juz mowa o szkle.
Załączniki
galeria-5.jpg
galeria-5.jpg (141.37 KiB) Przejrzano 6690 razy
druk-na-szkle-3-lapulga.jpg
druk-na-szkle-3-lapulga.jpg (109.67 KiB) Przejrzano 6690 razy