Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Adwokat

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2265  autor: lucaskruszyna
 
W Opolu dobrego adwokata szukam rozwodowego, bo mi się przejadło małżeństwo. Podzielcie się doświadczeniami. Zawsze to raźniej przy takich trudnych decyzjach.
 #2282  autor: sochaarek
 
Wszystkie koszty rozwodu u tej Pani adwokat ustalasz indywidualnie, a jeżeli masz ciężką sytuację to rozłoży na raty bez problemu. Numer 504160253. Dzwoń lub wyślij maila kancelaria.rop@wp.pl. Wiedza się przydaje, bo jednak trochę formalności przed wizytą w sądzie trzeba dopełnić. Zależy, jaki partner, z kim się rozwodzisz.
 #2544  autor: karomen
 
Rozwód nie zawsze przebiega w pokojowych warunkach. Dlatego warto mieć wsparcie dobrej kancelarii prawnej. Zobaczcie Kancelarię Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie. Prowadzą min sprawy: rozwody i separacje, podział majątku wspólnego, alimenty itp. oraz sprawy z zakresu innych dziedzin.
 #3767  autor: Amber
 
Jeżeli planujesz przygotować pozew rozwodowy ale nie masz w tym temacie żadnego doświadczenia, to myślę że warto zgłosić się do specjalistów. Wiem że tutaj https://zsadwokaci.pl/oferta-dla-klient ... separacja/ oferują ogromną pomoc w tym zakresie, więc myślę że nie będziecie rozczarowani. Zgłosi się do nich, a na pewno nie pożałujecie.
 #5251  autor: karoleczekpeczek222
 
W ramach konsultacji prawnych zgłoś się do kancelarii w Busku – Zdroju. Kontakt Mateusz Pałys – 604 248 626. Prowadzi rozwody i zajmuje się większością kwestii z prawa cywilnego.