Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Męska z kobietą niedola, czyli wojna o ubrania

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #127  autor: pilecki
 
Zaraz się spodziewam fali brechtów w moją stronę, ale co mi tam. Sprawa jest następująca. Zawsze miałem dosyć luźny styl i podejscie do wszystkiego. Nie specjalnie zwracałem uagę na to, jak się ubierać itd. No ale, moja dziewzcyna stwierdziła, że ma doś, że jesteśmy już dorosłymi ludźmi i czas wyjsc z bojówek, glanów i zacząć ubierać się jak normalna osoba, tym bardziej, że widziała mnie w takim wydaniu. No i teraz rzecz następująca, z racji, że na wszystko, co mi pokazywała kręciłem nosem, to kazała mi samemu znaleźc sklep, w którym będa rzeczy, któe mi się podobają… Wobec tego, pytanie do Was… gdzie znajdę jakeś fajne, najlepiej markowe, a przy tym nie jakoś bardziej wymyślne rzeczy, tj ubrania, paski itd.?
 #128  autor: favelnik
 
No stary :D nie myliłeś się, sytuacja śmieszkowa mega :D Ale też poniekąd Cię rozumiem, stąd smieję się z pewnych pdobienstw sytuacji, w których ja byłem. Kobiety zawsze lubiły nas ubierac, niekoniecznie tak, jak my chcemy. Na szczęscie moja obecna partnerka na mnie niczego nie wymusza, sam dojrzałem do stylowego i eleganckiego ubioru. Co do zaś sklepu, t ja osobiście polecam Royal Shop, który jest internetowym outletem. Masz spory wybór róznyhc fajnych ubrań od znanych projektantów, a przy tym, tak jak chciałeś, to są typowo klasyczne wzory, bez jakichś tam udziwnień.
 #138  autor: corkakapitana
 
O no patrz, ja sama miałam podrzucić ten sklep :) Swojemu narzeczonemu już od dłuzszego czasu tam kupuję rzeczy. Kiedyś weszliśmy do stacjonarnego sklepu Tommyego Hilfigera i strasznie mu się spodobała jedna koszua. Ale jak zobaczył jej cenę, to tylko machnął ręką i powiedział, że wychodzimy. Widziałam, że było mu przykro, dlatego za punkt honoru postawiłam sobie, że znajdę tę koszulę w necie. I wtedy właśnie trafiłam na stronę tego sklepu, weszłam pod link https://sklep.royal-shop.pl/pl/c/koszul ... /71/2/full i znalazłam tę koszulę, w cenie, o ile pamiętam, dwukrotnie niższej, jeśli nie lepiej. I tam właśnie masz klasyczne fasony, ja sama nie lubię jakichś tam bajerów. Facet ma wyglądać jak facet :)
 #139  autor: bajczara
 
Hej Kochani! Tak czytam Wasz wątek, a w tym sklepie jest też jakaś odzież dla kobiet? Szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego, co szybko dowozi i jest względnie niedrogi.
 #144  autor: corkakapitana
 
Witaj :) Oczywiście, że są tu też ubrania dla nas :) I to też tych najlepszych marek. Znajdziesz tu zarówno takie eleganckie ubranka, jak i sportowe, od Adidasa, czy Reeboka. Co do zaś dostawy, to nawet i w 24 godziny potarfi przyjśc zamówienie, więc sądzę, że czas idealny realizacji zamówienia :) No i, co dla nas kobiet chyba najważniejsze, 30 dni na wymianę bez podania przyczyny! :) Możesz też wymienić ubranko na coś inego, tylko musisz dokładnie napisac, co chcesz dostać.
 #145  autor: pilecki
 
Wow… to musze powiedzieć, zeście mnie zaskoczyli. NIgdy nawet nie myślałem, że w mojej szafie mogą zagościć koszule Hilfigera, Laurena i całej reszty. Kurzcę, kto by pomyślał :) No i rzeczywiście klasyczne modele, tak jak chciałem. Jednak internet to przydatne narzędzie :)
 #146  autor: corkakapitana
 
Myślę, że nie tyle internet, co ludzie, którzy go współtworzą. A w końcu jesteśmy od tego, żeby sobie podawać dane o najlepszych opcjach. Zdecydowanie, jeśli chodzi właśnie o takie marki, jak Cardin, Lauren, Armani, Dolce Gabana, to ten sklep jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Dużo lepsze ceny, doskonały wybór no i ogromne zadowolenie klientów :)
 #475  autor: beatka
 
Mało który facet lubi chodzić na zakupy zwłaszcza odzieżowe.U mnie jest taka samo ja do sklepu mąż przed komputerem Ubiera się w sklepie https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Longsleevy-402.html Kupił w tym sklepie podkoszulek ,buty a ostatnio nawet torbę typu listonoszka. Oszczędność czasu jak mawia.