Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Siłownia

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2162  autor: lucaskruszyna
 
Dajcie znać jaki sprzęt możecie polecić jeśli chodzi o stworzenie w domu przestrzeni treningowej. Nie mam za wiele miejsca więc najlepiej jakieś propozycje, gdzie będzie można mieć w jednej maszynie kilka opcji treningowych i jednocześnie sprzęt będzie faktycznie gabarytowo na sensownym poziomie. Jak coś możecie podpowiedzieć to byłoby super.
 #2165  autor: sochaarek
 
Zdecydowanie oferta dostępna na https://www.k-sport.com.pl/ to będzie dobry wybór i wyposażenie, które w praktyce będzie się świetnie sprawdzać. Duży wybór różnych urządzeń do treningu, w tym między innymi sporo takich propozycji, które ewentualnie można będzie brać pod uwagę jak ktoś będzie planował trening na świeżym powietrzu, ponieważ pojawiają się także takie opcje jak drążki i poręcze.
 #4131  autor: zenek45
 
Na pewno mogę polecić hantle, drążek do podciągania, stepper albo skakankę. Nie zajmują wiele miejsca i pozwalają na wykonywanie szerokiego spektrum ćwiczeń. U siebie mam podobny komplet i staram się trenować kilka razy w tygodniu po około 45 minut. Swoją drogą, doskonale Cię rozumiem, też preferuję zacisze domowej siłowni. Dzięki temu mogę trenować w dogodnym dla mnie czasie i nie muszę martwić się o to, czy idąc na trening znajdę miejsce na ulubionym sprzęcie. No i nadpotliwość, na którą cierpię znacznie mniej krępuje w domu niż na publicznej siłowni. Obecnie korzystam jeszcze z https://perspirex.com.pl/, więc problem w zasadzie przestał być zauważalny. Bardzo dobry antyperspirant, zredukował nadmierne pocenie się na tyle, że mogę bez problemu skoncentrować się na ćwiczeniach.
 #4142  autor: Amber
 
Jeżeli ciekawi was jak wygląda trening siłowy, to proponuję zerknąć na stronę bloga zdrofit.pl. Widziałam, że jest tam sporo ciekawych treści związanych z ćwiczeniami, więc myślę, że znajdziecie tam odpowiedź na swoje pytanie. Zajrzyjcie, a przekonacie się czego można się stamtąd dowiedzieć.