Page 1 of 1

Możecie mi coś podpowiedzieć odnośnie stosowania peptydów

PostPosted:Wed Dec 29, 2021 12:36 pm
by Maciuszek87
Możecie mi coś podpowiedzieć odnośnie stosowania peptydów, jakie prodkty wybierać i na jakie efekty ich stosowania będzie można liczyć? Jeśli ewentualnie macie coś pod tym kątem sprawdzonego, stosujecie jakieś peptydy i możecie polecić to będę wdzięczny za podpowiedzi. Mi głównie zależy tutaj na działaniu, które będzie związane z lepszą redukcją więc jak możecie to coś pod tym kątem podpowiedzcie.

Re: Możecie mi coś podpowiedzieć odnośnie stosowania peptydów

PostPosted:Tue Jan 04, 2022 12:57 pm
by Fijal14
Może spróbuj sobie wykorzystać do treningu Semax https://peptides.net.pl/semax-semax-polska U mnie jako peptyd poprawiajacy regenerację po treningu się to świetnie sprawdziło. Dobrze działa a jednocześnie jest to taki peptyd, przy którym określa się, że ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niewielkie więc faktycznie to jego stosowanie powinno być bezpieczne.