Page 2 of 2

Re: Walka z nadwagą

PostPosted:Thu Jul 25, 2024 11:46 am
by wodna12
Na pewno warto uprawiać sport oraz zdrowo się odżywiać, dobrym wyborem mogą być zdrowe soki owocowe np. sok z wiśni, który można pić jako drugie śniadanie przy podwieczorek.

Re: Walka z nadwagą

PostPosted:Tue Sep 03, 2024 8:38 am
by peda
Jako dokładkę do aktywności polecam to - https://bit.ly/4dCHur7
Na pewno zauważycie zmianę, zdecydowaną poprawę.
A co dokładnie z tego wyniknie? Kwestia regularności, ale to na pewno jest sensowny dodatek do aktywności.
Co o tym sądzicie?

Re: Walka z nadwagą

PostPosted:Wed Feb 12, 2025 5:08 pm
by Amber
Poszukując przekąsek, które zachwycą gości, warto postawić na różnorodne i estetyczne kanapki bankietowe. Profesjonalna oferta dostępna na stronie https://cateringowy.com/kanapki-bankietowe/ obejmuje kanapki z najwyższej jakości składników, podane w elegancki sposób. To doskonałe rozwiązanie na bankiety, imprezy firmowe i rodzinne uroczystości.

Re: Walka z nadwagą

PostPosted:Thu Apr 09, 2026 7:32 pm
by marek032
Możecie sobie sprawdzić stronę https://www.fitpark.pl/oferta-silowni-z ... eria-fit-r , na której znajdziecie ofertę firmy FitPark, która jest producentem nowoczesnych i profesjonalnych siłowni plenerowych. Siłownie zewnętrzne to coraz częstszy element przestrzeni publicznej. Posiadacie taką siłownie w Waszym mieście?

Re: Walka z nadwagą

PostPosted:Fri May 22, 2026 10:13 am
by anna.rakowska91
Przy odchudzaniu wiadomo, że podstawa to dieta i ruch, bez tego raczej cudów nie będzie. Ale jak już ktoś zrzuci trochę kg i zostają takie bardziej oporne miejsca, to jako dodatek można rozważyć jakiś zabieg np. kriolipolizę. Nie traktowałabym tego jako metody na odchudzanie, bardziej jako uzupełnienie po czasie gdy waga już trochę spadnie, tylko pamiętaj że to wciąż zabieg więc warto przejrzeć przeciwwskazania i skutki uboczne, np. tu: https://jetsetclinic.pl/kriolipoliza-sk ... o-zabiegu/

Re: Walka z nadwagą

PostPosted:Tue Jun 23, 2026 7:30 am
by anna.rakowska91
Hej,

Ja jakiś czas temu dowiedziałam się o kriolipolizie https://jetsetclinic.pl/kriolipoliza-ko ... -warszawa/ i korzystałam, wiadomo to nie jest to samo co typowe odchudzenie przez diete itp. ale fajnie "reguluje", np. boczki i brzuszek. Jestem już po 3 zabiegu i widzę konkretne efekty.