Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • spsoób na zdrowe włosy

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #939  autor: karo32
 
hej
jeśli chcecie mieć grube i zdrowe włosy to radzę odstawić prostowanie i kręcenie :D za to polecam wybrać się na terapię keratynową ja korzystam z niej co pół roku, umawiam się do salonu który się tym zajmuje, zabieg przeprowadzany jest za pomocą keratyny fryzjerskiej Amazon Keratin są 3 rodzaje keratyny, ja zawsze wybieram najmocniejszą winogronową, włosy po zabiegu są dosłownie nie do poznania - miękkie, gładkie i grube, dodatkowo zniewalająco proste, chyba już nigdy z tego nie zrezygnuje :P
 #983  autor: karo32
 
Polecić mogę też moje ostatnie odkrycie jeśli chodzi o farby do włosów, a mianowicie mam na myśli naturalną farbę marki Color&Soin może jej używać każdy - nie ma w składzie amoniaku, dzięki czemu nie uczula. Ponadto doskonale kryje siwe pasma i stary kolor, dostępna jest w dobrej cenie i ładnie pachnie. Po koloryzacji włosy błyszczące i odżywione POLECAM :D
 #1393  autor: zenek45
 
Czy ktoś z was spotkał się może z określeniem androgenowe wypadanie włosów? Z tego, co ostatnio miałem okazję czytać to dość częsty problem u mężczyzn. Dlatego sądzę, że warto dowiedzieć się więcej na temat tego zagadnienia. Osobiście sporo dowiedziałem się z tego https://www.biotebal.pl/mezczyzni/andro ... nie-wlosow materiału. Jest ładnie opisana cała charakterystyka, a także wspominają co robić gdy już pojawi się taki problem wypadania włosów. Może kogoś z was dotknął już ten problem? Napiszcie, co wtedy zrobiliście!
 #1909  autor: klapek
 
Znacie jeszcze inne sposoby na piękne włosy, aby można było z nich układać eleganckie fryzury?
 #2441  autor: jabluszkozielone
 
ja patrze na jakosc, cena jest na drugim miejscu. osobiscie na notino kupuje kerastase (tam czesto jest w promocji) i starscza mi na 3 miesiace wiec super z wydajnoscia
 #2456  autor: Jarecka
 
Mnie znajoma fryzjerka poleciła 100% PURE VEGAN Odżywka do włosów dla moich przetłuszczających włosów jest idealna . Już po pierwszym użyciu widać było poprawę
 #2465  autor: Jarecka
 
bardzo fajne są odżywki z bielendy rewelacyjnie nawilżają i wygładzają zniszczone włosy . Myślę ze warto ich spróbować z resztą są w spoko cenie