Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Qczaj wyznał, że w dzieciństwie byl ofiarą pedofila.

  • Wiadomości z Polski.
Wiadomości z Polski.
 #912  autor: Pepe
 
Przyznał sie tez oficjalnie że jest gejem.

Obrazek

Popularny trener fitness Daniel Kuczaj zaskoczył swoich fanów sobotnim wpisem w mediach społecznościowych. Wyznał w nim, że jako 7-latek był gwałcony przez pedofila. Uwolnił się od niego, gdy wyjechał do szkoły do Krakowa. Tam jednak musiał się zmierzyć z innymi przeciwnościami, które miały związek z jego orientacją seksualną.


Daniel Kuczaj swoje wyznanie i tzw. comming out opublikował na Facebooku. Stwierdził, że to "najtrudniejszy post, jaki przyszło mu napisać" i "najtrudniejsza decyzja, jaką podjął w życiu". Ale trzeba przyznać, że to też jedno z najbardziej szczerych i przerażających wyznań w polskim show-biznesie.

"Jestem dzieckiem – mam chyba siedem, może osiem lat, za oknem słyszę donośne 'szukam' – moi rówieśnicy bawią się w chowanego. Zaraz pewnie do nich dołączę, ale tymczasem siedzę w wannie trzęsąc się ze strachu, a w powietrzu czuć jeszcze zapach smarów samochodowych, farb, alkoholu, papierosów i potu..." – pisze Qczaj.

"Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia – ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat. Byłem dzieckiem, a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt" – opowiada o swoim cierpieniu i traumie.

Kuczaj opisuje też gwałciciela. Jak przyznaje, "nie miał twarzy potwora". Był przyjacielem jego rodziny: "podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła, a w drodze powrotnej często nas odwiedzał" – charakteryzuje agresora Qczaj.

Całość:
https://natemat.pl/300959,qczaj-wyznal- ... jest-gejem