Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Praca

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #775  autor: arek
 
Po jakim kierunku mozna liczyc na dobra wyplate??
 #779  autor: Soli
 
To na pewno zaleźy w jakim kraju.
Chodzi ci o Polskę?
 #786  autor: maciejj
 
Jesli mialbym bym szczery to nie wiem czy do konca warto pchac sie na studia. Teraz to narobili tych rozmaitych kierunkow az sie czlowiek w tym wszystkim gubi. Na te bardziej sprawdzone natomiast jest cala masa chetnych przez co dostanie sie na lekarza czy tez prawnika graniczy praktycznie z cudem. Moim zdaniem lepiej bedzie sie rozejrzec po jakichs mniej uczeszczanych zawodach .. i szukaniu tam swojego szczescia. Nie wiem czy przegladales tego typu listy - https://zak.edu.pl/aktualnosci/11362-pr ... po-maturze tutaj jest calkiem konkretna baza odnosnie tego co warto aktualnie wybrac. Wszystko jest oparte oczywiscie o zapotrzebowanie na rynku pracy. W ten sposob mozesz spokojnie zaoszczedzic te 2-3 lata na zdobycie doswiadczenia .. albo nawet na powiekszanie swoich kwalifikacji w danej branzy - wybor juz zalezy tylko od checi :)
Ostatnio zmieniony czw lis 22, 2018 9:40 pm przez maciejj, łącznie zmieniany 1 raz.
 #787  autor: karo32
 
Cholera wie po jakim, najpewniejszy lekarz i adwokat, ale nawet tam już ciasno. Mój kumpel postanowił zostać komornikiem, zobaczymy jak mu pójdzie
 #1154  autor: biznesowy79
 
Ja zajmuje się rolnictwem i na wypłatę nie narzekam. Ostatnio co prawda sporo wydałem na części, ale znalazłem dość dobry i tani internetowy sklep rolniczy, dzięki czemu sporo zaoszczędziłem mimo wszystko.
 #2501  autor: jokky
 
W zasadzie każda praca może być dobrze płatna jeśli będziemy specjalistami w danej branży. Wiadomo zaczyna się od małych zarobków i z czasem będą one rosnąć
 #2634  autor: topka
 
Na własną rękę to teraz ciężko znaleźć pracę. Wiem o tym doskonale. I z własnego doświadczenia polecam wam agencję pracy tymczasowej MG Solutions. Z nimi szybko i skutecznie znajdziecie pracę, w której dobrze zarobicie.
 #2806  autor: lidzior
 
Też tak uważam. Dodatkowo przynajmniej jeśli chodzi o prace za granica, praca przez agencję jest pewniejsza pod kątem bezpieczeństwa. No i też dużo szybciej można wyjechać i zacząć zarabiać. W nursecare kontakt z agencją jest na każdym etapie współpracy. Dodatkowo agencja gwarantuje ubezpieczenie niemieckie
 #6423  autor: gryzeldka
 
mozesz probowac zarobkow online albo gra na giełdzie tylko tu trzeba miec jakas wiedze. ja w rok duzo stracilam ale po kursie u Roberta Gawędy zrozumialam swoje bledy i teraz juz zarabiam :)