Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Odzież ochronna

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #4357  autor: MarcinP86
 
Cześć. Piszę z takim zapytaniem. Jest tutaj ktoś kto miał okazję budować dom bądź podejmował się jakichś prac ziemnych ? Pytam ze względu na to, ze zaczynam prace ziemne w swoim ogródku działkowym. Czeka mnie dość, ze tak ujmę duży remont. Odzież roboczą mam. Pytanie jakie rękawice zakupić? Nitrylowe czy takie typowo brukarskie https://muntech24.pl/pl/c/Rekawice-brukarskie/246 Które będą lepsze ?Bardziej trwałe ?
 #5045  autor: Amber
 
Jeżeli chodzi o wysokiej jakości odzież ochronną, czy środki do ochrony słuchu lub chemię BHP, tą słyszałem od znajomego że pod tym adresem internetowym https://www.glovex.com.pl/srodki-ochrony-sluchu można znaleźć naprawdę wysokiej jakości produkty w dobrych cenach. Przyznam szczerze, że oferta tej firmy bardzo mi się spodobała.
 #5681  autor: Mixon
 
Mam świetne miejsce do polecenia, jeśli szukacie wysokiej jakości odzieży ochronnej dla swoich pracowników lub dla siebie. Polecam zajrzeć na stronę https://www.gvarant.pl/odziez-robocza/u ... -komplety/. Mają tam imponujący wybór ubrań, które nie tylko zapewniają ochronę, ale także są wygodne w noszeniu. To kluczowe, by pracownicy czuli się pewnie i komfortowo podczas wykonywania różnorodnych zadań.
 #6509  autor: LenaPotepa
 
Kiedy rozmawiałam z koleżanką o potrzebach dotyczących odzieży ochronnej oraz produktów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, poleciła mi zajrzeć na stronę internetową https://www.martombhp.pl/. Słyszałam, że oferują tam wyjątkowo wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Po przeglądzie ich asortymentu, muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem oferty tej firmy.