Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • projektowanie ogrodów

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1143  autor: lucaskruszyna
 
Szukam jakieś dobrej firmy, która we Wrocławiu zajmuje się przygotowywaniem projektów ogrodów. Jak ktoś w ostatnim czasie z Was robił ogród i jest zadowolony z tego co mu przygotowali to dajcie namiar, chętnie się skontaktuje.
 #1151  autor: sochaarek
 
Mam w trakcie wykonania ogród według projektu firmy Trawarica (www.trawarica.pl  ) Jeśli chodzi o przygotowanie projektu to bardzo dobrze się z nimi współpracuje, indywidualne podejście do klienta, widać, że starają się dla każdego szukać rozwiązania, które będzie faktycznie dla niego odpowiednie jeśli chodzi o ogród.
 #1429  autor: zenek45
 
Będąc w temacie, macie u siebie domek ogrodowy? Przyznam wam, że sam od jakiegoś czasu myślę, o takim rozwiązaniu u siebie. Mam już sporo różnych narzędzi i zaczyna brakować mi na nie wszystkie miejsca w garażu. Ostatnio u sąsiada miałem okazję oglądać właśnie taki domek do ogrodu. Z tego, co go pytałem, to swoją konstrukcję nabył w tym https://www.domki-sodas.pl/ miejscu. Jak sobie tam patrzyłem, to widziałem, że są różne warianty. Można znaleźć opcje drewniane, metalowe, a nawet plastikowe. Mój sąsiad ma wersję drewnianą i przyznam, że wstępnie także skłaniam się ku takiej opcji. Może jednak ktoś z was ma inny domek i podpowiedziałby z własnego doświadczenia, który najlepiej byłoby wybrać? Takie informacje byłyby dla mnie niezwykle przydatne. Przy okazji, jakie macie sposoby na przechowywanie wszystkich narzędzi ogrodowych? Magazynujecie je po prostu w domu, czy może w garażu, lub takim domku? Jestem ciekawy jak to macie zorganizowane. Może dowiem się dzięki temu coś nowego, a zarazem przydatnego.
 #1586  autor: oszust
 
Może i niektórzy mogą sobie pozwolić na projektowanie ogrodu, ja na razie nie jestem w stanie ogólnie się tym zająć. Dlatego będę się męczyć sama. A skoro tak, to ogólnie też myślę, że dobrze będzie takie https://euroogrod.com.pl strony sprawdzić. Dzięki nim mogę w końcu coś w ogrodzie porządnego zrobić.
 #5689  autor: Amber
 
Jeżeli chcielibyście jakoś ładnie urządzić swój ogród, to myślę że drewniane pergole idealnie sprawdzą się w tej roli. Na stronie tego portalu https://www.altax.pl/porady/drewniane-p ... -ogrodzie/ znajdziecie sporo przydatnych informacji na ten temat, więc zerknijcie sobie tam, a nie pożałujecie. Dodatkowo, warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu tego typu drewnianych elementów, żeby dłużej mogły wam służyć.