Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Przekonanie dzieci do brania witamin

  • Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
 #1108  autor: DoeJ
 
Cześć wszystkim :)

Piszę ten temat dla ludzi, którzy chcą podawać swoim dzieciom witaminy, a do końca nie wiedzą jak do tego podejść. Mój syn to największa maruda w Polsce, nie szło za nic przekonać go do brania witamin, a to tak ważne, szczególnie w dobie pandemii. Znalazłam witaminy... uwaga... w żelkach https://drmax.pl/multimaxik-dr-max-supl ... -100010028 i teraz nie mogę się od dziecka opędzić, ciągle biega i błaga o żelki :devil:
 #5687  autor: Amber
 
Przyznam szczerze, że jeżeli o mnie chodzi, ostatnio stwierdziłam że najwyższy czas zainwestować w porządną witaminę D dla moich dzieciaków. Koleżanka podesłała mi artykuł na stronie tego portalu https://witaminad.apteo.pl/rola-witamin ... u-dziecka/ i muszę przyznać, że można się z niego naprawdę sporo dowiedzieć. Jeżeli również jesteście zainteresowani taką tematyką, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
 #5891  autor: Marta87
 
Wychowanie dziecka to zdecydowanie duże wyzwanie. Potrzeba na to przede wszystkim dużej ilości czasu i cierpliwości. Dlatego musimy mieć plan działania na to jak chcemy podejść do najważniejszego tematu czyli zdrowego odżywiania. Oczywiste jest, że dzieci lubią różnego rodzaju słodycze czy produkty wyglądające atrakcyjnie wizualnie. Natomiast nie koniecznie będą one dobre dla ich zdrowia gdy będą je jadły zbyt często. Jeżeli chcemy przekonać dziecko do zażywania witamin, to warto zacząć od kwasów omega 3 - https://mybionic.pl/nordic-naturals-chi ... -jagodowym Krople o smaku jagodowym mają niesamowity smak więc będą łatwe w aplikacji.