Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Pożyczka potrzebna

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #506  autor: Klara55
 
Dzień dobry, mam takie pytanie - jak uważacie, czy warto jest brać pożyczkę już na samym początku rozwoju firmy? Prowadzę niewielką knajpkę i zastanawiam sie, czy poczekać, aż firma się rowinie i wtedy zainwetsować w rozwój czy już teraz pchać się w to. Prosze o pomoc bardziej doświadczonych. Czytałam opinie o pożyczkach pozabankowych i zastanawiam się nad Vivusem. Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc
 #518  autor: corkakapitana
 
Wszystko zależy od tego jaka kwota będzie potrzebna. Ja osobiście do 3tyś złotych polecam Latwykredyt.pl - przejrzysta umowa, jasne warunki spłaty, szybka weryfikacja i przelanie potrzebnej kwoty.
 #795  autor: karo32
 
witam,
moja mama potrzebowała pożyczki ponieważ nagle się rozchorowała, a ja nie bardzo mogłam jej pomóc.... szukałyśmy jak najlepszych opcji pożyczkowych do spłacania i trafiłyśmy na https://www.edenfinance.pl/oferta-pozyczek.html To doskonałe rozwiązanie dla każdego, szybko otrzymujesz pieniądze, a raty są wspólnie ustalane :) można im zaufać
 #1507  autor: zenek45
 
Moim osobistym zdaniem, to wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Najlepiej zajrzeć na stronę internetową firmy, która zajmuje się pożyczkami online, np. wonga.pl tutaj i samemu sprawdzić, jak to będzie wyglądało w naszym konkretnym przypadku. Może to się przecież różnić w każdym indywidualnym przypadku. Taką pożyczkę można wziąć online, czyli bardzo wygodnie i bez wychodzenia z domu. W razie czego wszystkie potrzebne informacje raz-dwa znajdziesz pod powyższym adresem w internecie. Wystarczy samemu sprawdzić i dowiedzieć się więcej.
 #2100  autor: marica
 
Natomiast ja słyszałam teraz, że dobre oferty kredytowe dla przedsiębiorców ma firma Fair Finance24 . Kojarzycie ich? Ponoć udzielają oni wsparcia finansowego na spłatę składek, bieżących rachunków. Ale również i na inwestycje.
 #2203  autor: jokky
 
Jeśli ktoś się zapętli to trzeba szukać wyjścia z tej nieciekawej sytuacji. Na przykład dostępna jest konsolidacja kredytów firmowych Poznań - to świetne rozwiązanie bo w ten sposób obniżamy wysokość comiesięcznych rat i łatwiej będzie całość długu spłacić