Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Sprzęt do siłowni

  • Wydarzenia sportowe. Z kraju i ze świata.
Wydarzenia sportowe. Z kraju i ze świata.
 #4200  autor: Dino
 
Ogólnie nie mam dużo miejsca, ale kilka sprzętów treningowych chciałbym u siebie postawić więc jak możecie mi coś pod tym kątem sensownego podpowiedzieć, macie jakiś sprzęt, który warto wybrać ze względu na niezbyt duże rozmiary to dajcie znać jak to wygląda i co można wziąć pod uwagę, by sobie małą siłownię u siebie stworzyć.
 #4214  autor: Zodiak
 
Szukać można różnych sprzętów, na pewno w sprzedaży ich nie brakuje, ale też warto się kierować tym co u innych się pojawia, a z tego co widziałem na kilku filmikach u Dawida Olszewskiego i Aj Polish American to pojawia się u nich sprzęt od K-sport.com.pl.
 #4216  autor: MarcinP86
 
Są sklepy internetowe, gdzie można zakupić sprzęt, chyba, że masz umiejętności ku temu, by zrobić taki sprzęt samemu ;)
 #4224  autor: paluch686
 
Myślę, że jak napiszesz do kilku firm to dostaniesz wycenę - bo jednak do siłowni sporo sprzętu trzeba zakupić i to są duże kwoty. Może jakiś przetarg na dostarczenie? Poszedłbym w tym kierunku
 #4649  autor: BManiek
 
Najmniej miejsca to ci hantelki zajmą :) A tak poważnie to możesz pomyśleć o podnoszeniu troszkę większego ciężaru i ławeczka, składowanie takiego sprzętu zajmuje mało miejsca, ew. wiosełka. Nie duże, fajnie i ogarnia sporo parti mięśniowych.
 #5035  autor: Abram
 
Ostatnio widziałem na filmikach popularnych influencerów sprzęty od K-Sport, więc w środowisku tych, którzy trenują marka ma chyba dość silną pozycję. Poza tym jak się zagląda na stronę https://www.k-sport.com.pl/ to okazuje się, że u nich ten wybór sprzętu jest rzeczywiście bardzo duży.