Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Jaki samochód dostawczy?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #551  autor: ilirus
 
Stoję przed ogromnym wyzwaniem - zakupu samochodu dostawczego. Kompletnie nie znam się na tego typu autach i dlatego piszę tutaj. W chwili obecnej zastanawiam się nad modelami Renault: https://www.renault.pl/samochody/samoch ... awcze.html. Ale chciałbym dopytać czy korzystaliście z innych marek i polecacie jakieś modele? Interesują mnie auta pokroju Renault Trafic. Znacie jakieś odpowiedniki?
 #579  autor: no-men-o-men
 
Taki samochód trzeba też mieć gdzie trzymać. Nie zawsze jest możliwość dobudowania garażu, w takich wypadkach najlepszą opcją byłoby postawienie blaszanego garażu. Firma Stalgar - http://garaze.org.pl dysponuje właśnie takimi blaszakami w bardzo dobrej cenie.
 #929  autor: marica
 
Najlepiej dokładnie przeanalizować sobie każdy samochód pod względem parametrów etc. Bo w końcu wszystko zależy od tego, co tak naprawdę potrzebujecie. Może opłacałoby się wam rozglądnąć na stronie https://clixs.pl/ gdzie dostępne są różne motoryzacja ogłoszenia ? Co ty na to? Myślę, że dobra propozycja. W końcu warto sobie porównanie wszelkich pojazdów. A na stronach z ogłoszeniami możemy znaleźć multum fajnych ofert.
 #1949  autor: arek
 
Wybór samochodu dostawczego to nie lada wyzwanie. Musimy w pierwszej kolejności zastanowić się jakie są nasze oczekiwania. Moim zdaniem to powinnna być niezawodność w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Jeśli chodzi o rynek wtórny to będzie bardzo ciężko znaleźć taki model. Dlatego przy prowadzeniu działalności warto jest zdecydować się na samochód nowy. Pod uwagę weźmy modele Dacia - https://www.dacia.pl/poznaj-serwis-dacii.html ponieważ zawsze możemy liczyć na sprawny serwis.
 #2318  autor: Asiek85
 
O każdy samochód trzeba dbać. By nie wyszła korozja lub należy dbać o uszczelnienia samochodu tym bardziej w dostawczaku. Jeśli chcecie się zająć swoim autem to polecam używać .... CIACH! - linki są zakazane do odwołania.
 #4170  autor: Amber
 
Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym zamówić Wózek slipowy do przyczep podłodziowych w jakiejś dobrej cenie. Kolega doradził mi, że całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie sklepu przyczepy.stargard.pl, i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek tam coś kupowaliście. Dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczna
 #4280  autor: gryzeldka
 
zalezy co ci jest potrzebne.. polecam brac od sprawdzonych osob czy sprzedawcow jak Bawaria Motors w Piasecznie