Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Okna

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #4100  autor: Dhoca
 
Szukam jakieś firmy, która produkuje okna aluminiowe z wysokim poziomem izolacyjności. Jeśli możecie coś pod tym katem poradzić to dajcie znać jaką firmę możecie ewentualnie pod tym kątem polecić i na jakie rozwiązania ewentualnie warto się zdecydować przy oknach z aluminium.
 #4107  autor: Kasama
 
Okna i drzwi w ofercie posiada między innymi Euro Okno - www.eurookno.pl. Polska firma, która produkuje okna od ponad 20 lat. Wygoda z tym, że będzie ewentualnie z ich strony także pomoc przy wyborze okien konkretnego rodzaju, tak by dopasować je odpowiednio do budynku i zapewnić sobie wykonanie na odpowiednim poziomie.
 #4143  autor: Amber
 
Wiesz co, sama ostatnio zastanawiałam się, jak powinno wyglądać odpowiednie doświetlenie poddasza okna dachowe wydają się być najlepszym rozwiązaniem. Znajomy doradził mi, żebym w wolnej chwili przyjrzała sobie informacje na stronie tego portalu roofliteplus.pl, ponieważ można tam znaleźć wiele ciekawych treści na ten temat. Dajcie znać, jak wy rozwiązaliście te kwestie w swoich domach
 #4238  autor: topka
 
Uważam, ze na oknach nie ma co oszczędzać. W końcu wymienia się je raz na wiele lat :) Ciekawą ofertę posiada: https://www.okno-projekt.com.pl/ a poza samymi oknami, znajdziecie również u nich drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.
 #4374  autor: karomen
 
Wiadomo że wybór okien nie jest prosty ale zakładam że jeśli zdecydujesz się na przykład na okna Wiśniowski to będzie zawsze trafiony zakup bo one są dobrej jakości i mają super parametry
 #4697  autor: Amber
 
Jeżeli chcielibyście kupić okna drewniane warszawa, ale nie wiecie za bardzo bo w tej kwestii się zgłosić, to widziałam, że tutaj oknadrzwi.eu mają w tym temacie naprawdę spore doświadczenie. Myślę, że warto w wolnej chwili rozważyć ich usługi, a na pewno nie będziecie żałować. To specjaliści w tym zakresie.