Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • WOSP Chicago przedluzamy do nieprzekraczalnego terminu, do SRODY. 14 GRUDNIA 2016, Hurrrraaaa!!!

  • Wydarzenia, informacje itp. dotyczące polonii zamieszkałej w Stanach Zjednoczonych.
Wydarzenia, informacje itp. dotyczące polonii zamieszkałej w Stanach Zjednoczonych.
 #283  autor: Admin
 
Na naszej liście szicagowskiego sztabu mamy już ok 180 wspaniałych wolontariuszy.
Kocham Was <3 :)
A oto prezent ze sztabu dla wszystkich uroczych spiochów ;)

- termin elektronicznej rejestracji wolontariuszy WOSP Chicago przedłużamy do nieprzekraczalnego terminu, do SRODY. 14 GRUDNIA 2016, Hurrrraaaa!!! :) :) :)

ZACHECAMY I ZAPRASZAMY <3 . Niech będzie nas jak najwięcej!
Namów znajomych i dołącz do naszej drużyny. RAZEM działamy w szczytnym celu <3
Przypominam, ze rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie chicagowskiego sztabu:

http://www.wospchicago.com/zgloszenie-wolontariusza/
 #390  autor: BlazerPDK
 
Nie popieram WOSP, bo popieranie kogos, kto nie rozlicza sie z pieniedzy spolecznych I organizuje z tych pieniedzy impreze deprawujaca, pod nazwa Woodstock, gdzie alcohol, narkotyki, sex, taplanie sie w blocie I upadek moralny sa na porzadku dziennym, jest poprostu popieraniem deprawacji mlodziezy, ktora I tak jest zagubiona w tym bajzlu wytworzonym przez poprzedni rzad PO-PSL. :horse:
 #393  autor: Derek
 
Woodstock to kontynuacja Jarocina, ten powstał dawniej niż Owsiak, PO czy PSL.
W Jarocinie byłem - kto ćpa ten ćpa, nie wszyscy tam obecni to narkomani.
Ja byłem tam - było jak na koncercie, z tym że wielu grup na raz. Popijaliśmy piwko i było całkiem przyzwoicie.
Oczywiście zdażały się bijatyki między łysymi a metalami, punkami a skindeahami itd... Trzeźwymi a nietrzeźwymi itd....
Jakoś na szczęście nas nikt nie ruszał - może że dlatego że czasem warto poprostu pogadać z ludźmi - zamiast od razu łapać za sztachety.

:ystar:
 #401  autor: BlazerPDK
 
Jarocin nie ma nawet porownania do Woodstock, albo raczej odwrotnie.Jarocin to byly poczatki.Owsiak zrobil poprostu skandal, ktory byl kryty jak sie tylko dalo.To byla kontynuacja nie Jarocina, a raczej obozow ZMS, gdzie mozna bylo wszystko.Podoba mi sie kolo, co jezdzil na Oazy.Bylo z gustem.Sam Owsiak nie stal za tym Woodstockiem, tam kryly to inne sily.Dziwi mnie tylko to, ze mlodziez zostala otumaniona za granica.W Polsce, gdzie jeszcze nie namalpowali sie wystarczajaco zachodu, mlodziez slucha guru Owsiaka I dolewaja wody do studni, zbierajac do puszek zety. W zasadzie niechce mi sie pisac na ten temat, bo to tak, jak grochem o sciane.Szkoda grochu, szkoda sciany.Ciezko rozmawiac ze slepymi o kolorach.
:confused: :beaten: