Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Dajcie namiar na jakąś firmę produkującą okna

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #3802  autor: Dhoca
 
Dajcie namiar na jakąś firmę produkującą okna, która może zapewnić dobrej jakości propozycje i zająć się także montażem. Kompleksowo potrzebuje okien do domu i zależy mi na kimś kto będzie w stanie je zrobić pod wymiar i zajmie się ich montowaniem w budynku, żeby to było faktycznie dobrze zrobione.
 #3815  autor: Muzya
 
Między innymi Euro Okno to firma, która zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem okien. Firma z Suwałk, maja spory wybór okien różnego rodzaju między innymi na stronie www.eurookno.pl jest więcej na ten temat, także bramy garażowe i drzwi więc kilka elementów do domu można sobie zapewnić.
 #5516  autor: Amber
 
Analizowałam oferty różnorakich firm "od okien" i muszę przyznać, że najbardziej przypadła mi do gustu ta firma https://www.drutex.pl/ . Posiadają niezliczone możliwości związane z konfiguracją zamówienia. Dodatkowo znajdziesz w ich ofercie okna, żaluzje czy rolety w dobrych cenach.
 #6399  autor: karomen
 
Na pewno podczas wyboru nowych okien musisz zwrócić uwagę na producenta i parametry termoizolacyjne. Wiem na przykład że okna Wiśniowski są rekomendowane do domów pasywnych i energooszczędnych, spełniają też normy programu czyste powietrze