Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

• Samochód ze Stanów

• Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2461  by Maciuszek87
 Wed Mar 30, 2022 12:39 pm
Witam wszystkich, może jest tutaj ktoś kto ewentualnie zajmuje się sprowadzeniem samochodów z USA, albo może mi podpowiedzieć kogoś kto się tym będzie w stanie dla mnie zająć? Nie chce wybierać w ciemno, a też sam sobie z tym nie poradzę, bo jednak to dość skomplikowana transakcja, jakieś aukcje w stanach. Więc tutaj szukam pomocy kogoś kto faktycznie będzie mógł to dla mnie przeprowadzić od A do Z. Jak możecie to dzielcie się informacjami.
 #2516  by Fijal14
 Thu Apr 21, 2022 6:38 am
Rzeczywiście warto mieć kogoś kto się tym zajmuje, wiem po sobie, że taka obsługa jaką mi zapewniła Amer-Pol to był luksus, ja się niczym nie zajmowałem, czekałem tylko na swoje wymarzone auto.
 #3126  by karomen
 Mon Sep 26, 2022 2:06 pm
może zamiast szukać sprowadzonego samochodu warto się rozejrzec w salonie porsche centrum sopot, tam widziałem atrakcyjne używane auta z gwarancją porsche approved
 #3527  by enty
 Fri Nov 04, 2022 9:30 am
jest to na pewno jakieś rozwiązanie ale wynajem wydaje się o wiele prostszym i tańszym rozwiązaniem także jeśli chcesz jeździć porsche
 #3738  by Amber
 Wed Nov 23, 2022 2:55 pm
Wiesz co, z tego co wiem, to porządne zaczepy i haki holownicze z usa można znaleźć między innymi na stronie tej firmy uspartsimport.pl. Wiem że mój znajomy korzystał z ich komponentów i był bardzo zadowolony z ich jakości. Myślę że i wy nie będziecie rozczarowani współpracą z nimi.
 #3801  by zenek45
 Mon Nov 28, 2022 7:39 am
Też mi się wydaje, że za dużo z tym kombinowania. Tym bardziej, że polski rynek raczej nie cierpi na brak dostaw, jeśli chodzi o zagraniczne samochody. Po co sobie robić problemy, skoro u nas takie auta można dostać w zbliżonej cenie? Zresztą ogólnie najlepiej kupować u sprawdzonych źródeł, nie u prywatnych sprzedawców, czy garażowych dealerów. Największy wybór mają na pewno przedsiębiorcy, ja sam na https://mauto.pl/ trafiłem kilka perełek. Jeśli prowadzicie firmę, to możecie też rozważyć wynajem. Przynajmniej wiecie, że wsiadacie w samochód bezwypadkowy i nie zaskoczą Was żadne ukryte wady.