Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Hej. Gdzie warto kupować kosmetyki?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1703  autor: aneciak
 
Ja tam raczej na internecie zamawiam. Bardzo lubie marke Bielenda. Kupuje kosmetyki dla wegan od nich. Świetna jest ta linia Vegan Smoothie , cudowne żele pod prysznic bezpieczne, mega delikatne, kremowe
 #1755  autor: magda
 
s drogerii osiedlowej pani zawsze coś fajnego doradzi ostatnio poleciła z bielendy krem przeciwzmarszczkowy royal bee elixir i po raz kolejny trafiła w mój gust
 #3264  autor: asiaaa
 
Parę drogerii mijam w drodze do pracy, więc jeśli akurat mam czas, to czasem wpadam na jakieś małe zakupy. Ale powiem Wam, że jeśli nie ma akurat jakiejś większej promocji, to cenowo wygląda to dużo mniej atrakcyjnie niż gdybym miała te same produkty zamówić online. Już zdarzyło się kilka takich sytuacji, że na stacjonarne zakupy udawałam się w konkretnym celu, a później i tak musiałam odkładać rzeczy na półkę, bo na przykład sprawdzając skład znajdowałam jednocześnie lepszą ofertę w jakimś sklepie internetowym. Rekordzistą w tym względzie jest na pewno https://www.ezebra.pl/, więc chyba będę musiała się wstrzymać z zakupami aż uzbieram kwotę do darmowej przesyłki.
 #3265  autor: wada
 
Jeśli ja nie wiem co i gdzie warto kupić, to zawsze zaglądam na stronę: czywartokupic.pl Tutaj jest mnóstwo informacji. Dzięki temu moje zakupy są przemyślane i zawsze wiem, ze dokonałam dobrego wyboru.