Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Samochód ze Stanów

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2461  autor: Maciuszek87
 
Witam wszystkich, może jest tutaj ktoś kto ewentualnie zajmuje się sprowadzeniem samochodów z USA, albo może mi podpowiedzieć kogoś kto się tym będzie w stanie dla mnie zająć? Nie chce wybierać w ciemno, a też sam sobie z tym nie poradzę, bo jednak to dość skomplikowana transakcja, jakieś aukcje w stanach. Więc tutaj szukam pomocy kogoś kto faktycznie będzie mógł to dla mnie przeprowadzić od A do Z. Jak możecie to dzielcie się informacjami.
 #2516  autor: Fijal14
 
Rzeczywiście warto mieć kogoś kto się tym zajmuje, wiem po sobie, że taka obsługa jaką mi zapewniła Amer-Pol to był luksus, ja się niczym nie zajmowałem, czekałem tylko na swoje wymarzone auto.
 #3126  autor: karomen
 
może zamiast szukać sprowadzonego samochodu warto się rozejrzec w salonie porsche centrum sopot, tam widziałem atrakcyjne używane auta z gwarancją porsche approved
 #3527  autor: enty
 
jest to na pewno jakieś rozwiązanie ale wynajem wydaje się o wiele prostszym i tańszym rozwiązaniem także jeśli chcesz jeździć porsche
 #3738  autor: Amber
 
Wiesz co, z tego co wiem, to porządne zaczepy i haki holownicze z usa można znaleźć między innymi na stronie tej firmy uspartsimport.pl. Wiem że mój znajomy korzystał z ich komponentów i był bardzo zadowolony z ich jakości. Myślę że i wy nie będziecie rozczarowani współpracą z nimi.
 #3801  autor: zenek45
 
Też mi się wydaje, że za dużo z tym kombinowania. Tym bardziej, że polski rynek raczej nie cierpi na brak dostaw, jeśli chodzi o zagraniczne samochody. Po co sobie robić problemy, skoro u nas takie auta można dostać w zbliżonej cenie? Zresztą ogólnie najlepiej kupować u sprawdzonych źródeł, nie u prywatnych sprzedawców, czy garażowych dealerów. Największy wybór mają na pewno przedsiębiorcy, ja sam na https://mauto.pl/ trafiłem kilka perełek. Jeśli prowadzicie firmę, to możecie też rozważyć wynajem. Przynajmniej wiecie, że wsiadacie w samochód bezwypadkowy i nie zaskoczą Was żadne ukryte wady.
 #4279  autor: gryzeldka
 
nie uznaje sprowadzonych aut bo nigdy nie wiesz co trafisz, jak kupowac to auto juz na miejscu ktore obejzysz przejedziesz sie itd, wazne tez by brac od odpowiedniego sprzedawcy, polecam Bawaria Motors w Piasecznie
 #4491  autor: karomen
 
Możesz mieć nawet trochę racji. A tak w ogóle to warto też Wynajem samochodów Wrocław wziąć pod uwagę, nie zawsze zakup samochodu jest najlepszym rozwiązaniem, czasem warto rozważyć jego wynajmowanie :)
 #4600  autor: enty
 
Myślę że zanim się zdecydujesz na takie rozwiązanie warto zajrzeć do salonu Porsche Centrum Sopot, mają tam wspaniałych doradców, którzy pomogą dobrać odpowiednie finansowanie dla Ciebie i Twojej firmy. Mój znajomy tam właśnie sobie piękny samochód kupił